Saules muzejā top izstāde „Latvisko darinājumu rudens karuselis”

2542

Cienījamie meistari un rokdarbnieki!

Vienīgais Saules muzejs pasaulē piedāvā Jums lielisku iespēju iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar sevi un Jūsu brīnišķīgajiem darinājumiem! Muzeja popularitāte aug ar katru gadu, pierādījums tam bija muzeja augstais apmeklējums Rīgas pilsētas svētkos. Mūsu muzeju apmeklē dažāda vecuma un interešu cilvēki, kurus saista māksla un neparasti tās izpausmes veidi. Mēs esam inovatīvs muzejs, kas nepārtraukti pilnveidojas, tieši tāpēc ik gadu uzsākam jaunus projektus. Viens no šādiem projektiem sāksies šī gada 10. novembrī. Saules muzejs ik mēnesi veidos  reklāmas izstādi – tirdziņu ar nosaukumu„Latvisko darinājumu rudens karuselis”, kuras laikā muzeja apmeklētāji varēs iepazīties ar mākslinieku darbību, izstrādājumiem un varēs tos iegādāties.

Ja esat sirdī mākslinieks un jūsu krājumā ir interesanti,skaisti darinājumi,droši piesakieties pa tālruni: +371 67225587 vai sūtiet informāciju uz e – pastu: anita@saulesmuzejs.lv.

Bet tiem, kuriem patīk skaistas un interesantas lietas,droši nāciet ciemos uz izstādi Saules muzejā!Izstādes „Latvisko darinājumu rudens karuselis” apmeklējums ir par brīvu!!!

LEAVE A REPLY