Noslēgusies pieteikšanās konferencei VISUMS ZEME CILVĒKS

2544

Ņemot vērā tautas lielo zinātkāri un pieprasījumu pēc patiesām vērtībām, esam spiesti jau 21. novembrī noslēgt priekšreģistrāciju 23. un 24. novembra konferencei VISUMS ZEME CILVĒKS.

Visi, kuri jau veikuši vai vēl pagūs izdarīt iepriekšējai reģistrācijai paredzētās darbības, saņems apstiprinājumu par savu dalību uz reģistrācijā norādīto elektroniskā pasta adresi. Pārējos aicinām paciesties līdz nākamajam pasākumam, kas notiks jau ap Meteņa laiku – gaidām jaunumus.

Tikām varam ieskatīties nākotnē –  video no konferences IEVADTIKŠANĀS iezīmē gaidāmā pasākuma aprises.

Pēc vienojoša konferences ievada, pirmais ar savām zināšanām dalīsies Ivo Puriņš ar stāstu par laiktelpas kodiem, kas sastāda būtisku Latvijas sakrālā mantojuma daļu. Par laika līniju nozīmi un pielietojumu mūsdienās. Par Latvijas lomu Eiropā. Par Dieva apziņu – ko mēs varam nest pārējām Tautām. Par īsto un neīsto latviskumu (vāciskums, zviedriskums). Mums absolūti neradniecīgu ģermāņu kultūru pēdas latvju zemē ir daļa no mūsu vēstures, bet tā nav daļa no mūsu dzīvesziņas. Par piemēru – R.Pauls, “Prāta Vētra”, A.Mielavs ir daudz tuvāki latviešu kultūrai, nekā šlāgermūzika ar alus kausiem un desiņām Jāņos. Dzērāju galda dziesmas nav jāpopularizē, kā tautas mūzika. Šāda absurda savas dzimtenes izpratne par Latvietību dēvējot Vāczemes tradīciju atavismus un atļaujot leģionāru gājienus mūsu zemē ir viens no iemesliem, kas degradē mūsu tautu.

Turpinājumā Edgars Alksnis apgāzīs teju visus mūsu apziņā esošos dabas un fizikas likumus, un simbolizējot Ziemas svētku simbolisko brīdi sakuls pirmmatērijas jūru, lai mēs no jauna, no vissīkākajām molekulām, varētu atsākt būvēt savus pamatus un izpratni par mūsu identitāti un patiesu jēgu šīszemes dzīvē un ne tikai: “Kosmiskā cilvēka ekoloģija un spēki, kas to regulē. Bailēs no astroloģijas atdzimšanas austrumos un rietumos vairāk nekā 100 gadu laikā “neērtie” dati ir noklusēti. Līdz ar to zinātnē uzkrājušās blēņas, kas arī veicinājušas esošo sabiedrības veselības krīzi.
Debesu ķermeņi mūs diriģē- no ieņemšanas brīža līdz kapam. Vai latviešiem no šāda uzskata jābaidās?

Pirmā diena turpināsies ar Dr.hab.philo. Janīnas Kursītes – PakulesSpēka vārdi un ķermeņa spēks” un Mākslas zinātņu maģistra, semiotiķaValda Celma zināšanām par Latviešu tikumību un dzīvesziņu.

Vakars noslēgsies ar ļoti gaidīto diskusiju: „Kā veidot Latviju šodien?”

Bet arī tā vēl ir tikai pirmā diena…

Pasākumā kā ierasts būs iespēja iepazīties ar amatnieku darinājumiem un zemnieku ražu.

Reģistrācija uz vietas no 9.00.

Viesnīcas autostāvvieta konferences dalībniekiem 1Ls uz visu dienu.

Tiekamies.

saziņa: 29289859-Inese vai info@dzivotprieks.lv

LEAVE A REPLY